русский eesti    
 

Kõik autoomanikud teavad, et õigneaegne autohooldus ja remont tähendab rahalist kokkuhoidu. VitaCar autoservise spetsialistid viivad läbi tehnilist teenindus vastavalt eeskirjadele.

Meie spetsialistid teostavad diagnoostikat ja kõrvaldavad defekte rooli ja alusvankri osas. Vahetavad  sarniire, vedrusid ja amortisaatorid, väljalaske süsteemis - kollektorid, sumbuteid, resonaatoreid. Reguleerivad piduri ja toite süsteeme, vajadusel vahetatakse sõlmed ja agregaadid.

Kui Teie auto on väikesed avarii või õnnetuse jargsed, kriimustused, siis autoservis Vitacar teostab keretööd  olenemata keerulisusest kõrgemal tasemel.

Diagnoostika abil määrame Teie auto südame „mootor“ olukorda. Meie kogenud diagnoostika spetsialistid leiavad kõik viigased sõlmed ja leiavad optimaalse lahenduse probleemide lahendamiseks.

Kasutame oma töödes kaasaegse diagnoostika komplekse Autel MaxiDas DS708, 40 erineva auto mudeli juures. Uus kaheprotsessoriga seade annab parima tulemuse. Lihtne läbimõeldud ja funktsionaalne menüü võimaldab säästa aega auto diagnoostikaks.

Generaator ja starter - auto mootori tähtsamaid agregaate. Generaator toidab elektriga auto elektriseadmeid ja laeb aku. Starteri on ainult üks funktsioon, väga tähtis - mootori käivitamine. Kuna defektsete osade väljavahetamine on kallis, siis õigeaegne remont on vajalik.

Autoservise VitaCar müüb varuosasid starteritele ja generaatorile, paigaldab neid ja pakub teile vahetusfondi teenust.

Autoservise spetsialistid teostavad elektrisüsteemi diagnoostikat ja remondivad elektriseadmeid.

Usaldage meie firmat - et auto on kindlates kätes!

 
 
VitaCar OÜ ©     tel. +372 51930061     email: mihail@vitacar.ee Design by Bazil-Art ©

  Индекс цитирования  Яндекс.Метрика